на Најчесто поставувани прашања - Fujian Kenjoy Medical Supplies Co., Ltd.
прилагодена маска за лице на големо

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Можеме ли да обезбедиме примероци за тестирање?

Да, можеме да обезбедиме бесплатни примероци.

Кои се условите за плаќање?

Ние прифаќаме L/C, T/T, Western Union.Ние бараме најмалку 30% депозит, салдо пред пратката.

Колку време ќе биде потребно за испорака на стоката?

Стоката на залиха, ќе ја доставиме во рок од 3-15 работни дена откако ќе ја добиеме вашата уплата (според количината).

Прилагодена стока: ќе ја испорачаме пред крајниот рок за кој се договоривме двете страни.

Можете ли да прифатите OEM&ODM?

Да, прифаќаме прилагодување за бои, лого и пакет.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?