custom face mask wholesale

FAQ

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

A mund të ofrojmë mostra për të testuar?

Po, ne mund të ofrojmë mostra falas.

Cilat janë kushtet e pagesave?

Ne pranojmë L/C, T/T, Western Union.Ne kërkojmë të paktën 30% depozitë, bilanc përpara dërgesës.

Sa kohë do të duhet për të dorëzuar mallrat?

Mallrat në magazinë, ne do t'i dorëzojmë brenda 3-15 ditëve pune pasi të kemi marrë pagesën tuaj (sipas sasisë).

Mallrat me porosi: ne do t'i dorëzojmë ato përpara afatit për të cilin kemi rënë dakord të dyja palët.

A mund të pranoni OEM&ODM?

Po, ne pranojmë personalizimin për ngjyrat, logon dhe paketën.

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?