maska ​​​​për fytyrën me shumicë me porosi
X

Prodhuesi kryesor
of Maskë fytyre
Në Kinë

Maska për fytyrë me porosi me shumicëGO

Fujian Kenjoy Medical Supplies Co., Ltd. është një prodhues profesionist që prodhon maska ​​​​mjekësore me 3 shtresa, maska ​​​​Kn95 FFP2/FFP3, nën mbushje, fashë, veshje për plagë dhe produkte të tjera të furnizimeve mjekësore.

Ne kemi 30 linjë të prodhimit të maskave plotësisht automatike FFP2/FFP3 / Maska Mjekësore me një prodhim total ditor deri në 2 milion copë.Produktet tona eksportohen kryesisht në tregun e Evropës, Japoni, Kore, Singapor dhe qarqe të tjera.Ne kalojmë testimin GB 2626-2019, En14683 tip IIR dhe En149 për të marrë certifikatën CE 0370 dhe CE 0099 për eksport.Ne kemi krijuar markën tonë "Kenjoy" për maskat tona, e cila po shitet mirë në të gjithë botën.

di më shumë për kompaninë
fabrika e maskave

Maska cilësore FFP2Prodhuar në Kinë

Maskë mbrojtëse respiratore FFP2 me 2 shtresa aktive filtruese mbrojtëse nga prodhuesi kinez KENJOY MASK.Mbrojtje perfekte dhe efektive kundër viruseve, baktereve, pluhurit dhe pikave.Niveli mbrojtës FFP2 NR i certifikuar.Përshtatet më afër fytyrës për rehati dhe mbrojtje.

Pse Zgjidhni
KENJOY

 • Cilësi e besueshme
 • Çmimet më të mira për porositë me shumicë

1: Ne përdorim lëndë të para të certifikuara nga ASTM F2100, Oeko-Tex Standard 100, GRS, Reach, Rohs

2: Ne kemi fabrikën tonë të pëlhurave jo të endura për të prodhuar maska ​​të pa endura me 16 vjet përvojë OEM&ODM

3: Maska jonë e bërë në punëtorinë e klasës mjekësore pa pluhur

4: Kapaciteti ynë ditor i prodhimit: 1 milion copë, dorëzimi më i shpejtë në 2-3 ditë.

5: Kërkesa e vogël e sasisë dhe shërbimi i dizajnit falas.

6: Shërbimi online 24-orësh, duke ofruar mostra falas për ju.

1: Ne jemi të specializuar në sasi të mëdha, si dhe në transport të shpejtë.Pavarësisht nëse jeni pronar restoranti, një kompani ajrore ose punëdhënës i sistemit të tranzitit, ose drejtuesi i sigurisë në një sistem shkollash ose universiteti, ne ju kemi mbuluar ju dhe punonjësit ose studentët tuaj – fjalë për fjalë – me maskat tona të personalizuara të disponueshme për fytyrën.

2: Ne ofrojmë maska ​​të personalizuara FFP2, FFP3 me ngjyra të shumta që mund të shtypen edhe me logon e kompanisë suaj ose mesazhin e personalizuar.Thjesht zgjidhni maskën që dëshironi, zgjidhni ngjyrën, zgjidhni nëse e dëshironi në thes individualisht, zgjidhni sasinë tuaj dhe na kontaktoni.Është kaq e thjeshtë për të marrë maska ​​të personalizuara për fytyrën, të markuara me logon tuaj për të gjithë punonjësit dhe klientët tuaj.Porosia minimale është 5000 maska, dhe ne mund të përmbushim porositë prej 5000 në vetëm 3 ditë për maskat e fytyrës njëpërdorimshme.

3: Porosit sot maskat e personalizuara të fytyrës!

Prodhuesit e maskave mjekësore për fytyrën

Zgjidhje për
Prodhimi i maskave të fytyrës

 • Maska të tipit mjekësor dhe higjienik
  Maska të tipit mjekësor dhe higjienik

  Maskat kirurgjikale/mjekësore Maskat kirurgjikale/mjekësore janë lloje të ndryshme të maskave kirurgjikale:Lloji I, Lloji II dhe Lloji IIR(në Evropë sipas Direktivës 93/42/EEC të zëvendësohet me Rregulloren (BE) 2017/745);Niveli 1, Niveli 2, Niveli 3 dhe Niveli 4(në SHBA sipas kërkesave të FDA) dheklasa 1, klasa 2 dhe klasa 3(rezistente ndaj spërkatjeve/lëngjeve) në Indi sipas IS 16289. Shkoni te KENJOYMaska mjekësore

 • Maska FFP2 dhe FFP3
  Maska FFP2 dhe FFP3

  Maskat FFP mbrojnë kundër ndotësve të grimcave si pluhuri, tymi dhe aerosolet.Ato janë të disponueshme në tre nivelet e mbrojtjesFFP1, FFP2 dhe FFP3.Këto janë të standardizuara në të gjithë Bashkimin Evropian sipasEN 149:2001+A1:2009.

  Maskat e frymëmarrjes me nivele më të larta mbrojtjeje filtrojnë në mënyrë më efektive dhe për këtë arsye mund të përdoren kundër substancave më të dëmshme dhe përqendrimeve më të larta të ndotësve.Shkoni në KENJOYMaska FFP

   

 • Materiale për prodhimin e maskave
  Materiale për prodhimin e maskave

  Meltblown: ky është një filtër i ndërmjetëm i pa endur nga polipropileni, maskë.TëKENJOYpërveç të qenit prodhues i prodhuesve të maskave FFP2/FFP3, ofron edhe këtë lloj materiali.Me 5 linja prodhimi.

  Spunbond: një tjetër polipropilen jo i endur që përdoret për shtresat e jashtme dhe të brendshme, i shitur gjithashtu ngaKENJOY.Lëndë e parë për prodhimin e maskave mbrojtëse.sigurimin e funksionimit të tij të duhur me efikasitet dhe cilësi të lartë të produktit përfundimtar.Shkoni në KENJOYPëlhurë e shkrirë

   

ProduktCertifikimi

Maska KN95/FFP2100% Prodhuar në Kinë

 • Cilësia e krijuar nga Kina që mund t'i besoni
  Cilësia e krijuar nga Kina që mund t'i besoni
  Ne prodhojmë pëlhurën tonë të shkrirë nga polipropileni.KENJOY ka një laborator të plotë GMP me laboratorin më të lartë të industrisë dhe pajisje testimi për vërtetimin e plotë të proceseve të tij të prodhimit.
 • Na kontaktoni
  Na kontaktoni
  Contact us via the Live Chat or email Kenjoy3@hzjhc.net with any questions, comments, or concerns! We will read your message and reply to you ASAP.

Maska me shumicë për fytyrën - KINË Furnizues me shumicë i maskave FFP2

Ne i personalizojmë porositë tuaja sipas kërkesave tuaja, veçanërisht për porositë e mëdha.Kemi maska ​​fytyre FP2, maska ​​FFP3, maska ​​KN95, maska ​​mjeksore dhe maska ​​fytyre me prdorim me qmime shum t ulta pr sasi t madhe!Të gjitha maskat e fytyrës njëpërdorimshme të bëra në Kinë.Ne mund të bëjmë çdo sasi!Na kontaktoni sot për të rezervuar sasinë tuaj!

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • Si të shtroni një batanije elektrike...

  Dimri i vitit 2022 do të jetë një dimër i ftohtë me temperatura jashtëzakonisht të ulëta, të cilat do të sjellin një rënie të mprehtë të temperaturës.Shumë njerëz do të blejnë disa rroba dimri herët për ngrohje në dimër, dhe për ngrohje në shtrat, shumë njerëz do të zgjedhin të shtrojnë batanije elektrike, do të...
  Lexo më shumë
 • A mund të vishen gratë shtatzëna me fytyrë...

  Fabrika e maskave FFP2, maska ​​KN95 me shumicë Në përgjithësi është e dobishme të vishni një maskë për t'u mbrojtur nga tymi i dorës së dytë.Sidomos për gratë gjatë shtatzënisë nëse anëtarët e familjes pinë duhan, thithja afatgjatë e tymit të dorës së dytë mund të ndikojë në rritjen...
  Lexo më shumë
 • A mundet që maskat ffp2 të parandalojnë seco...

  Fabrika e maskave FFP2, maska ​​KN95 me shumicë A mund të parandalojë tymin e dorës së dytë mbajtja e një maske?Mund.Cigaret përmbajnë shumë tym, nikotinë, katran dhe përbërës të tjerë të dëmshëm.Thithja e shpeshtë mund të shkaktojë dëmtim të mushkërive të trupit të njeriut.Wea...
  Lexo më shumë