Na kontaktoni - Fujian Kenjoy Medical Supplies Co., Ltd.
Maska me porosi me shumicë

Na kontaktoni

Fujian Kenjoy Medical Supplies Co., Ltd.

Adresë

Nr.8 Heliang Road, Heliang Village, Changting County, Cewu Town, Longyan City, Fujian Province 366300

Telefoni

Shitjet: 86 15815369856

whatsapp: 86 15815369856

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni