custom face mask wholesale

produkteve

Eksportues i stabilizatorit të mbështetëses së kyçit të këmbës |KENJOY

Përshkrim i shkurtër:

Shtrëngim i rregullueshëm i kyçit të këmbës Varus Valgus Korrektori i fiksimit, stabilizator i kyçit të këmbës


 • Numri i modelit:KJ-ZH01
 • Emri i produktit:Split i rregullueshëm për fiksimin e ndrydhjes së kyçit të këmbës Stabilizues i kyçit të këmbës
 • Materiali:Poliestër dhe pambuk dhe i personalizuar, neoprene/poliestër
 • Funksioni:Mbrojtja
 • Klasa e mbrojtjes:Mbrojtje profesionale
 • Veçori:Elasticitet i rregullueshëm i frymëmarrjes
 • Madhësia:SML-XL-XXL
 • Logoja:Logo e personalizuar Prano
 • Shërbimi:Shërbimi OEM ODM
 • Shembull:Falas (e rezervuar)
 • Personat e aplikueshëm:Njerëzit e sportit
 • Detaj

  Kompania

  Klientët thonë

  Etiketat e produktit

  Emri i produktit: Shtrëngim i rregullueshëm i kyçit të këmbës Varus Valgus fiksues fiksues stabilizues i kyçit të këmbës

  Artikulli mbështetje për kyçin e këmbës
  Materiali najloni & material elastik & poliestër & pambuk ose i personalizuar
  Madhësia S/M/L/XL ose i personalizuar
  Ngjyrë e zezë, rozë, gri, e verdhë, blu, gri ose e personalizuar
  Funksioni Mbroni kyçin e kyçit të këmbës, fiksimin e ndrydhjes së kyçit të këmbës, korrigjimin e varusit të kyçit të këmbës, korrigjimin e valgusit të kyçit të këmbës.
  Ankle Foot Orthosis Splint
  Ankle Braces 1
  Ankle Splint After Surgery
  Ankle splint
  Posterior Ankle Splint
  Posterior Splint Ankle
  Instructions for use of the posterior ankle splint

  Profili i Kompanisë

  FUJIAN KENJOY MJEKËSORE FURNIZIM CO, LTD.është prodhuesi profesionist i dedikuar për furnizime mjekësore rehabilituese ortopedike, pajisje mbrojtëse sportive, maska ​​mjekësore dhe materiale harxhuese mjekësore jo të endura.Ajo mbulon një sipërfaqe prej 20,000 metrash katrorë, ka një punishte pa pluhur, 27 linja prodhimi, dhe produktet tona përfshijnë: këpucë ortopedike, shpatulla të fiksuara për këmbë zbathur, rripa shpatullash, rripa dore, jastëkë gjuri, rripa beli, mbrojtëse për qafën sfungjeri, të disponueshme maska, fasha polimer, jastëkë allçie, jastëkë absorbues mjekësorë, etj. Produktet tona kanë kaluar ISO 9100;Certifikimi GB/T 19001-2016/ISO9001:2015/ISO13485
  Ne prodhojmë lëndë të para vetë, sigurojmë cilësi të lartë, çmime të ulëta, shërbim 24 orë në internet dhe kemi 16 vjet përvojë OEM&ODM.

  Foot fracture walking boots supplier factory
  Production equipment & factory floor

  Laboratori

  Laboratory

  Certifikatat

  CE, ISO9001, GRS, REACH, Rohs, Oeko-Tex100, ASTM F2100 etj.

  Certifications

  Ekspozita

  Shërbim online 24-orësh, ofroni mostra falas

  Exhibition

  Dërgesë

  Shipment
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Mask factory kenjoy

  Mask factory process

  Mask factory certification

  Mask factory team

  comments

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni