custom face mask wholesale

produkteve

Furnizuesi i mbajtësit të qafës për qëndrim |KENJOY

Përshkrim i shkurtër:

Jaka e qafës së qafës KENJOY lehtëson presionin e dhimbjes në shtyllën kurrizore Imobilizator C-kurrizore e vertebrave


 • Emri i produktit:Qafa e qafës së qafës lehtëson presionin e dhimbjes në vertebrat Imm
 • Funksioni:Imobilizimi dhe mbrojtja e qafës
 • Klasifikimi i instrumenteve:Klasa I
 • Materiali:Plastike + sfungjer
 • Ngjyrë:Bardhë + Blu ose e personalizuar
 • Madhësia:58*17*62cm
 • Pesha:0.27 kg
 • Paketimi:Çanta Opp
 • Përdorimi:Lehtësim i dhimbjes së qafës Dhimbja e shpatullave
 • Detaj

  Kompania

  Klientët thonë

  Etiketat e produktit

  Emri i produktit: KENJOY jakë e qafës së qafës lehtëson presionin e dhimbjes në shtyllën kurrizore C-Immobilizator i vertebrave të shtyllës kurrizore

  Materiali oam, Plastike mjekësore
  Përmasat Përmasat për fëmijë, fëmijë, të rritur të personalizuara
  Ngjyrë E bardhë Blu E zezë Ose e personalizuar
  OEM/ODM Pranuar
  Paketa x Qese PE neutrale ose e personalizuar
  MOQ ne kemi inventar të mjaftueshëm, kështu që pranohet porosi e vogël
  Rrethi i qafës/cm 55-62 cm; Një madhësi për të gjithë
  Më e mira për 1.Lehtësim i tensionit të qafës
  2.Nervat e shtypura
  3. Dhimbje koke dhe dhimbje të shkaktuara nga Dhimbja e Qafës
  4. Disqe të herniuar, të ngjeshur ose të fryrë
  5.Restaurimi i një kurbë natyrale të qafës së mitrës (restaurues i kurbës së qafës)
  6. Spazmat e Qafës së Qafës, Tensionet e Qafës
  7.Dekompresimi i shpinës dhe kurrizit
  8.Spondiloza e qafës së mitrës
  Neck brace for posture
  spine immobilizer 3
  spine immobilizer
  spine immobilizer 1
  spine immobilizer 2

  Pse na zgjodhet ne? 

  Qafa e qafës së qafës KENJOY është projektuar për të ofruar imobilizim superior dhe rehabilitim efektiv për dëmtimet dhe traumat e qafës së mitrës

   Komfort Superior

  Mbështetja e qafës KENJOY është krijuar për të minimizuar pikat kyçe të presionit si mjekra ose pjesa e pasme e kokës.Ai përmban butona këndimi të rregullimit të rehatisë për të rregulluar mirë përshtatjen dhe për të lehtësuar presionin, si dhe jastëkë fleksibël të sternës që mund të hiqen për të ngrënë, ënjtje të tepruar ose për rehati gjumin. Është i shkëlqyeshëm me rreze X dhe CT dhe MR i sigurt

   IMMOBILIZIMI I RRUSAVE C-SPINE - Dizajni i patentuar i jakës së qafës së qafës KENJOY është ideal për para dhe pas operacionit të shtyllës kurrizore, masa paraprake për pacientët me traumë, dhe njerëzit që vuajnë nga sëmundja e neuroneve motorike, RA dhe OA e shpinës së qafës së mitrës dhe spondiliti dhe spondiliti i qafës së mitrës

  Profili i Kompanisë

  FUJIAN KENJOY MJEKËSORE FURNIZIM CO, LTD.është prodhuesi profesionist i dedikuar për furnizime mjekësore rehabilituese ortopedike, pajisje mbrojtëse sportive, maska ​​mjekësore dhe materiale harxhuese mjekësore jo të endura.Ajo mbulon një sipërfaqe prej 20,000 metrash katrorë, ka një punishte pa pluhur, 27 linja prodhimi, dhe produktet tona përfshijnë: këpucë ortopedike, shpatulla të fiksuara për këmbë zbathur, rripa shpatullash, rripa dore, jastëkë gjuri, rripa beli, mbrojtëse për qafën sfungjeri, të disponueshme maska, fasha polimer, jastëkë allçie, jastëkë absorbues mjekësorë, etj. Produktet tona kanë kaluar ISO 9100;Certifikimi GB/T 19001-2016/ISO9001:2015/ISO13485
  Ne prodhojmë lëndë të para vetë, sigurojmë cilësi të lartë, çmime të ulëta, shërbim 24 orë në internet dhe kemi 16 vjet përvojë OEM&ODM.

  Foot fracture walking boots supplier factory
  Production equipment & factory floor

  Laboratori

  Laboratory

  Certifikatat

  CE, ISO9001, GRS, REACH, Rohs, Oeko-Tex100, ASTM F2100 etj.

  Certifications

  Ekspozita

  Shërbim online 24-orësh, ofroni mostra falas

  Exhibition

  Dërgesë

  Shipment
  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Mask factory kenjoy

  Mask factory process

  Mask factory certification

  Mask factory team

  comments

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni